top of page
hellolaser_texture_of_one_old_wooden_board_old_photo_style_93c7839f-72f3-43cb-9ccb-acf52a2

O nás

  Jsme dřevozpracující společnost sídlící v Moravskoslezském kraji, České republice, s bohatou historií sahající až do roku 1894. Specializujeme se na pořez kulatiny a výrobu stavebního a truhlářského řeziva, včetně hranolů, fošen, desek, prken a dalších produktů potřebných pro vaše stavební a truhlářské projekty.

   Historie naší firmy je plná významných momentů, zejména během období 1. republiky a po druhé světové válce. V té době jsme patřili mezi nejvýznamnější podniky mikroregionu Frýdlantska. Díky vlastní vodní elektrárně jsme byli schopni zásobovat celou obec elektřinou a využívat železniční přípojku pro rychlý vývoz našeho řeziva do zahraničí.

I po náročných obdobích vyvlastnění a restitucí jsme se dokázali překonat veškeré překážky a dnes jsme jedna z mála tuzemských pil, které úspěšně navázaly na tradici minulých generací. Naše firma je financována z vlastních zdrojů bez jakéhokoli úvěrového zatížení, což nám umožňuje klást důraz na kvalitu a spolehlivost našich výrobků.

     Vlastníci František a Jiří Mališovi stojí za filozofií naší firmy, kde zákazník je na prvním místě a poskytování kvalitních výrobků a služeb je samozřejmostí. Více než stoletá tradice a dobré jméno firmy nás zavazují k nejvyššímu standardu.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro dodávky stavebního a truhlářského řeziva, jste na správném místě. S Pila Mališ získáte kvalitu, spolehlivost a dlouholetou tradici ve dřevozpracujícím průmyslu.

Nechte naši firmu být vaším partnerem a součástí vašich projektů.

cela pila od dnesni susarny.1200.jpg

Kdo jsme

   Pila Mališ je rodinná firma s bohatou tradicí v dřevozpracujícím průmyslu, která již od roku 1894 poskytuje svým zákazníkům prvotřídní stavební a truhlářské materiály. Nacházíme se v Moravskoslezském kraji, a jsme hrdí na to, že můžeme přispět k úspěchu vašich projektů prostřednictvím našich kvalitních

produktů a služeb.

    Naše firma disponuje moderními technologiemi a dlouholetými zkušenostmi, díky nimž jsme schopni dodávat vysoce kvalitní hranoly, fošny, desky, prkna a další dřevařské výrobky, které vyhovují dnešním standardům. S důrazem na kvalitu a tradiční hodnoty přistupujeme ke každému zákazníkovi individuálně a s maximální péčí.

P7240337.JPG
P7240335.JPG

Co nabízíme

Pila Mališ nabízí širokou škálu stavebního a truhlářského řeziva, které splňuje nejpřísnější standardy kvality a spolehlivosti. Naše produkty jsou pečlivě vybrané, zpracované a připravené k použití ve vašich projektech.

bottom of page